B1: Belišće II-Hrvatski sokol 62:73

Naša druga ekipa, nakon što su u prošlom kolu iznenadili ekipu Valpova na njihovom terenu, nisu isto uspjeli napraviti i protiv ekipe Hrvatskog sokola. Gledali smo vrlo borbenu i neizvjesnu utakmicu, gdje je gostujuća ekipa bila, uglavnom, u laganom vodstvu i prvo poluvrijeme završava rezultatom 43:36 za goste. U 3. četvrtini naši igrači igraju agresivnu obranu po cijelom terenu što im se i isplatilo i do kraja četvrtine nadoknađuju rezultatski zaostatak, te tako u posljednju dionicu ulaze sa neriješenim rezultatom. Na žalost, u posljednjoj četvrtini uz jako puno grešaka i promašenih šuteva ubacuju samo 6 koševa, što iskusni Osječani koriste i sa nekoliko pogođenih trica utakmicu rješavaju u svoju korist. Najraspoloženiji kod domaćina je bio Vezmarović sa 18 ubačaja, a kod gostiju Kramarić sa 24.

KK Belišće II – KK Hrvatski sokol 62:73 (18:20, 18:23, 20:13, 6:17)

KK Belišće: Soldo 10, Gradinjan N., Tomić 7, Ivić 4, Aničić 2, Ljutak, Ikić 4, Petersdorfer 6, Šimun, Vezmarović 18, Gradinjan T. 10
KK Hrvatski sokol: Kramarić 24, Šerić, Vučemilović-Grgić l, Gošak, Jakić I. 15, Vučemilović-Grgić F. 14, Grgić, Jakić L. 17, Žulj 3.

Pročitaj više

More To Explore

Seniori se pripremaju za novu sezonu

Još sredinom kolovoza, točnije 20.08., Hrvoje Čamagajevac je okupio seniore kako bi započeli pripreme za novu sezonu u Drugoj ligi Istok.   Nakon što su

3×3 turnir privukao 100 igrača i 25 ekipa

Subota, 31.08.2019. je bila rezervirana za 3×3 turnir na centru u Belišću, pod medijskim pokroviteljstvom našeg portala. Organizatorima je i ove godine vrijeme išlo na