Crveni se prošetali kroz Vinkovce

Naši su košarkaši bez previše problema došli do pobjede u Vinkovcima.

Druga liga ISTOK, 2.kolo:

Vinkovci-Belišće 49:90 (15:21,12:19,9:21,13:29)

 

VINKOVCI: Kristijan Berišić 16, Stjepan Pezer 14, Ivan Ostović 8, Filip Panić 4, Petar Tomić 3, Patrik Cindrić 2, Karlo Ramljak 2, Rene Ramljak , Petar Šibenik, Kristian Peičević, David Dujmović, Tomislav Kentržinski

BELIŠĆE: David Đolić 24, Marko Mikulić 17, Zvonimir Blažević 13, Luka Šarić 12, Kristijan Preglej 10, Luka Inić 5, Domagoj Cerjak 4, Jurica Kaptalan 3, Alen Branković 2, Nino Gradinjan, Andrija Premec

Samo je prva četvrtina ponudila neizvjesnost, dok je ostatak utakmice prošao u znaku naše ekipe, koja je na gostovanje otišla bez braće Soldo. No, na kraju se to nije pokazalo kao hendikep, jer domaćin sa svojom igrom i igračkim kadrom nije bio u stanju parirati našoj raspoloženoj ekipi i na kraju je ogromna razlika od +40 poena u našu korist pokazala realno stanje. I ovaj puta, oni najmlađi, su dobili priliku za igranjem, a neki su se i uspjeli i upisati u strijelce.

Kod naše ekipe najviše poena postigao je David Đolić 24, Marko Mikulić dodao je 17, Zvonimir Blažević 13.

Za vikend, točnije u subotu, u Belišće na derbi dolazi ekipa Borova, vjerojatno jedina ekipa koja nam može pružiti značajniji otpor.

 

 

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.