3.mjesto na turniru u Đakovu

Mladi košarkaši KK Belišća su ovog vikenda nastupali na turniru mlađih kategorija u Đakovu, uzrasta 2004. godište i mlađi, na kojem su nastupali KK Sloboda iz Tuzle, KK Osječki sokol, KK Đakovo i KK Belišće.

U prvoj utakmici su odmjerili svoje snage s košarkašima Osječkog Sokola. Odlično su otvorili utakmicu s čak 12:0, i držali prednost do pred kraj treće četvrtine. U posljednjoj se četvrtini igra koš za koš te na kraju Osječani ipak uspijevaju „preoteti“ pobjedu Belišćanima za 3 poena rezultatom 52:55.

Vrlo dobra škola za mlade Belišćane.

U drugoj utakmici ujedno i borbi za treće mjesto, belišćanski dječaci su s lakoćom pobijedili domaćina iz Đakova rezultatom 27:60, i na kraju zauzeli treće mjesto. Čestitke!

Prvo mjesto je osvojila Sloboda, svladavši u finalu Osječki Sokol s jednim poenom razlike.

Ovim putem zahvaljujemo se domaćinu na ugodnom prijemu i čestitke na organizaciji, te se nadamo novim susretima.