B1 liga: Poraz u prvom kolu

Druga ekipa Belišća započela je natjecanje u B1 ligi i doživjela poraz na domaćem terenu od susjeda iz Valpova. Iskusniji gosti već su u prvoj četvrtini pokazali koje su im namjere, te već na početku ostvaruju prednost od 12 poena, što se pokazalo presudno i do samog kraja.Belišćani jednostavno nisu imali rješenja u obrani, pa se i ta nesigurnost reflektirala i u napadu gdje jednostavno nije “ulazilo” ništa, pa tako gosti odlaze na odmor sa velikom prednošću od 28:50. Drugo poluvrijeme domaća se ekipa “probudila”, te se uz nekoliko pogođenih šuteva i kontri približila u nekim trenucima na pristojan zaostatak, te su na kraju i bili rezultatski bolji u drugom dijelu, ali to nije bilo dovoljno da ugroze prednost gostiju. Kod domaćih bolji od ostalih bili su Tomić sa 14 poena i Petersdorfer sa 10, a kod gostiju trio Mikulić-Neff-Blažević koji su kombinirano ubacili 50 poena.

KK Belišće II – KK Valpovo 58:76 (10:22, 18:28, 16:15, 14:11)

KK Belišće IIUngar 6, Tomić 14, Ivić, Aničić, Soldo A. 2, Ikić 6, Petersdorfer 10, Vezmarović 7, Lipovac 5, Gradinjan T. 8.

KK VALPOVO: Kazimić 4, Blažević Z. 8, Mikulić 23, Cerjak 5, Brkić, Oršulić 3, Blažević D. 12, Neff 15, Dumančić 2, Kusalić 2.