B1: Belišće II-Hrvatski sokol 62:73

Naša druga ekipa, nakon što su u prošlom kolu iznenadili ekipu Valpova na njihovom terenu, nisu isto uspjeli napraviti i protiv ekipe Hrvatskog sokola. Gledali smo vrlo borbenu i neizvjesnu utakmicu, gdje je gostujuća ekipa bila, uglavnom, u laganom vodstvu i prvo poluvrijeme završava rezultatom 43:36 za goste. U 3. četvrtini naši igrači igraju agresivnu obranu po cijelom terenu što im se i isplatilo i do kraja četvrtine nadoknađuju rezultatski zaostatak, te tako u posljednju dionicu ulaze sa neriješenim rezultatom. Na žalost, u posljednjoj četvrtini uz jako puno grešaka i promašenih šuteva ubacuju samo 6 koševa, što iskusni Osječani koriste i sa nekoliko pogođenih trica utakmicu rješavaju u svoju korist. Najraspoloženiji kod domaćina je bio Vezmarović sa 18 ubačaja, a kod gostiju Kramarić sa 24.

KK Belišće II – KK Hrvatski sokol 62:73 (18:20, 18:23, 20:13, 6:17)

KK Belišće: Soldo 10, Gradinjan N., Tomić 7, Ivić 4, Aničić 2, Ljutak, Ikić 4, Petersdorfer 6, Šimun, Vezmarović 18, Gradinjan T. 10
KK Hrvatski sokol: Kramarić 24, Šerić, Vučemilović-Grgić l, Gošak, Jakić I. 15, Vučemilović-Grgić F. 14, Grgić, Jakić L. 17, Žulj 3.