B1-liga: Belišće II – Našice 82:78

Damir Markota (22)

Druga ekipa Belišća ostvarila je treću pobjedu ove sezone i to protiv gostiju iz Našica. Domaćini su otvorili susret sa 7:0, ali su se gosti brzo pribrali i izjednačili rezultat, pa je prva četvrtina završila rezultatom 20:18 u korist Belišćana. Treneru Gradinjanu najviše glavobolje je zadavo Budimir koji je dalekometnim šutevima držao priključak svoje ekipe. Na početku četvrte četvrtine gosti su se odvojili na nekoliko poena razlike ali borbeni Belišćani na krilima Markote i Mikulića ipak preokreću rezultat u svoju korist i zasluženo slave. Kod domaćih najraspoloženiji su bili, već spomenuti, Mikulić (27) i Markota (21), a kod gostiju Budimir (33) i Gmajnički (22).

KK Belišće II – KK Našice 82:78 (20:18, 17:18, 22:26, 23:16)

BELIŠĆE: Soldo 6, Gradinjan N. 2, Tomić 2, Ivić, Aničić, Ljutak 5, Markota 21, Mikulić 27, Petersdorfer 8, Bosanac, Vezmarović 2, Gradinjan T. 9.
NAŠICE: Vuković 2, Budimir 33, Osman,Vele, Horvat 9, Povreslo, Ljulj 6, Korade 5, Gmajnički 22.