Naši su momci bili konkurentni u prvom poluvremenu, dok je bilo snage…

Kup Krešimir Ćosić, osmina finala:

Belišće-Hermes Analitica 76:117 (21:25, 19:26, 20:34, 16:32)

(Šarić 19 / Šutalo 23)

Razlika u kvaliteti vidjela se tek nakon prve četvrtine, uz vrlo dobar otpor naše ekipe. Gosti su pogađali šuteve izvana, imali dominaciju pod koševima, što je i rezultiralo njihovim vodstvom kroz cijelo prvo poluvrijeme. Osjetio se problem kod naše ekipe kada je u pitanju snaga, no s obzirom na samo desetak treninga prije utakmice, to je bilo na neki način i očekivano. Poluvrijeme je završilo vodstvom gostiju 40:51.

U trećoj četvrtini gosti su potvrdili svoju dominaciju, kako u snazi, tako i u kvaliteti. Trice su sijevale sa svih strana, dominirali su gosti i pod koševima, što je rezultiralo sa čak 34 poena Hermesa za deset minuta tog perioda igre i pitanje pobjednika bilo je riješeno vrlo brzo.

Otišli su gosti na preko 30 razlike već nakon par minuta posljednje četvrtine i tako otklonili bilo kakvu neizvjesnost ili pitanje pobjednika na ovom susretu.

Luka Šarić je bio naš najbolji strijelac sa 19 poena, dok su Juraj Boras i David Đolić zabili svaki po 13.

Goste je predvodio Kristijan Šutalo, sa 23 poena.