KADETI: Loše prvo poluvrijeme i kasno “buđenje” odvelo u poraz od Borova

Kadeti su u subotu imali svoj prvenstveni nastup, u domaćoj utakmici protiv Borova.

Kadeti su u našoj dvorani dočekali ekipu Borova, koja se trenutno nalazi na 2.mjestu na tablici, odmah iza prvoplasirane Marsonije. Gosti su početak utakmice odradili kao favoriti, imali nakon prvih deset minuta +9, a tu su razliku do kraja prvog poluvremena podigli na visokih +19. Naši su se momci gotovo cijelo prvo poluvrijeme “tražili”, nije bilo previše raspoloženih igrača i Borovo je samo koristilo ponuđeno.

Ipak, u drugom poluvremenu, točnije u trećoj četvrtini naši su momci zaigrali puno bolje, prije svega u napadu, gdje su za deset minuta ubacili 28 poena i vratili se u utakmicu. Nažalost, to nije bilo dovoljno da bi se prednost gostiju ozbiljnije ugrozila, trebalo je istu igru ponoviti i u posljednjoj četvrtini, no gosti su u svojim redovima imali raspoloženog Nebojšu Smiljanića, koji je našim igračima zadavao najviše problema i pobjeda je na kraju otišla gostima, rezultatom 65:75 (16:25, 8:18, 28:14, 13:18).

Za našu su ekipu igrali: Lukačević 17, Šmit 14, Šimić 18, Vrbanić 8, Magušić, Papić, Ignjatić 8, Spaić, Tein.