Kadeti uvjerljivi u Đakovu, poraz predkadeta u Slavonskom Brodu

Započelo je prvenstvo za mlađe kategorije našeg kluba.

Nakon što se prošle sezone nije odigralo gotovo ništa (samo dva turnira, 4 utakmice), naše su mlađe kategorije dočekale početak nove sezone i utakmice. Obje ekipe za vikend su gostovale, u Đakovu, odnosno Slavonskom Brodu, a upisali smo polovičan učinak.

PORAZ PREDKADETA U SLAVONSKOM BRODU

Predkadeti su sezonu otvorili gostovanjem u Slavonskom Brodu, kod ekipe KK Brod. Jedna potpnuno nova ekipa, sa novim trenerom Borisom Šimićem, ove će sezone igrati van konkurencije, gdje nastupaju dječaci od 2006. do 2008. godišta. Ekipa Broda je ovoga puta bila uspješnija i već na poluvremenu imala vodstvo 35:21, a iz tog minusa naši se momci nisu uspjeli vratiti do kraja utakmice. Brod je na kraju slavio 72:52 i sezonu počeo pobjedom.

Zbog nekog čudnog rasporeda u slijedeća dva kola naša je ekipa slobodna pa će slijedeću utakmicu imati tek 23.10. i to ponovno na gostovanju kod KK Đakovo.

1.kolo: KK BROD-KK BELIŠĆE 72:52 (17:8, 18:13, 14:17, 23:14)

KADETI UVJERLJIVI U ĐAKOVU

Kadeti su pod ravnanjem Nenada Cvenića uspješno prošli gostovanje u Đakovu, kod istoimenog domaćina. Već od početka utakmice nametnuli su svoj ritam i do poluvremena si skrojili vodstvo od 16 razlike. Pada u igri nije bilo niti u drugom poluvremenu, iako su naši momci ubacili nešto manje poena, no razlika se u drugom dijelu popela do visokih +31, što je bio i konačan razultat (51:82).

U 2.kolu naši su momci slobodni, dok u 3.kolu, 16.10. na domaćem terenu igraju protiv KK Marsonia.

1.kolo: KK ĐAKOVO-KK BELIŠĆE 51:82 (20:24, 13:25, 10:16, 8:17)

BELIŠĆE: Lukačević 7, Šmit 14, Šimić 14, Sopek, Fučkar, Uranjek 9, Papić, Ignjatić 2, Vrbanić 18, Spaić 2, Tein 10, Kovačević 6.