Klinci: Belišće – Borovo 48:56

U 4. kolu lige dječaka 2001/02 Belišćani su zamjenili domaćinstvo sa KK Borovom i odigrali utakmicu u Belišću.
Belišćani su počeli utakmicu dobro i riješili prvu i drugu črtvrtinu u svoju korist te završili prvo poluvrijeme s prednošću rezultatom 30:20. Treća je četvrtina bila kobna za ekipu iz Belišća. Borovčani su iskoristili svoju priliku i nakon nebrojenih promašenih zicera košarkaša Belišća, treću četvrtinu riješili u svoju korist 20:6.
Do kraja su se utakmice belišćani pokušali vratiti u igru, međutim, preciznost ipak nije bila na njihovoj strani i utamica završava u potpunosti zasluženom pobjedom KK Borova rezultatom 48:56.