Klinci: Belišće – Ilok 21:50

U subotu 16.02.2013. je odigrano 10. kolo lige za dječake rođene 2001. i mlađi, između KK Belišća i gostujuće ekipe iz Iloka koja se natječe van konkurencije s nekolicinom starijih igrača.
Početak utakmice je pokazao da će Belišćani odigrati nervoznu utakmicu. Do kraja prve četvrtine nisu zabili niti jedan koš, što se mora priznati, uopće rijetko dešava, a isto tako ocrtava nervozu u redovima malih Belišćana. U drugoj se četvrtini polako bude i zabijaju svoje prve koševe na utakmici, te se počinju opuštati u samoj igri. Na poluvrijeme se odlazi sa 10:24 za Iločane.
Nakon poluvremena se nije puno toga promijenilo u igri domaćina, te se rezultat sve više povećavao u korist gostiju.
U četvrtoj četvrtini su priliku dobili igrači koji nešto manje imaju prilike inače igrati, kako je već bilo jasno da domaćin ne može pobjedu Iloka dovesti u pitanje.
Utakmica završava rezultatom 21:50. Zaslužena pobjeda KK Iloka, a koji je ujedno i najteži poraz Belišćana u aktualnoj ligi, i tako se revanširaju za poraz u Iloku na početku lige.