Klinci: Ilok – Belišće 27:43

Prošlog vikenda je počela liga za dječake rođene 2001. godine i mlađe. Dječaci KK Belišća su započeli ligu utakmicom u Iloku. Prva četvrtina je završila rezultatom 6:7 za domaćine. Nakon početka utakmice, osjetilo se da su dječaci iz Belišća bili u grču, što se može objasniti ipak prvom ligaškom utakmicom. Nakon druge četvrtine rezultat je bio 17:17, još uvijek nedovoljno rastrčani, Belišćani su se borili i sa protivnikom, a djelomice i samim sobom, učestale izmjene trenera Koprivnjaka nisu urodile plodom. Dogovor u svlačionici je urodio plodom te se igra drastično promjenila, napetost i trema su nestale i sve je sjelo na svoje mjesto. Drugo je poluvrijeme ipak u mnogo čemu donijelo promjene jer su treću četvrtinu Belišćani dobili rezultatom 2:21. Na kraju utakmice rezultat je bio 27:43, čime Belišćani upisuju svoju prvu ligašku pobjedu.
Slijedeće kolo naši dečki su slobodni, a u trećem kolu ponovno idu na put, ali ovaj puta u Borovo.

KK Ilok – KK Belišće 27:43 (6:7, 12:10, 2:21, 7:5)