Klinci: Belišće – Vukovar 58:37

U 7. kolu lige za dječake rođenih 2001. i mlađi, KK Belišće je ugostilo KK Vukovar.
Početak utakmice je bio prilično nervozan, sa puno pogrešnih dodavanja i promašenih zicera s obje strane. Rezultat takve igre je bio gotovo cijelo vrijeme egal, do kraja prvog poluvremena koje završava rezultatom 24:22 u korist KK Belišća.
Dogovor u svlačionici da uđemo u drugo poluvrijeme koncentriraniji i bez dodatnog grča u igri je već na samom početku dao rezultat, te se mogla primjetiti bitna promjena u igri košarkaša Belišća. To je na kraju treće četvrtine pokazao i rezultat u kojoj smo bili bolji rezultatom 20:8, i po prvi se put u utakmici bitnije rezultatski odvojili. Osjetila se sigurnost u igri i do kraja utakmice nije bilo problema zadržati pozitivan rezultat. Utakmica se završava rezultatom 58:37, koji je ipak nešto bolji nego je bila prikazana igra košarkaša Belišća.
KK Belišće – KK Vukovar 58:37 (10:8, 14:14, 20:8, 14:7)