Klinci: Meteor Đakovo-Belišće 44:72

U 14. kolu košarkaške lige za dječake rođenih 2001 i mlađi KK Belišće je gostovalo u nedjelju 17.03.2013. u Đakovu kod ekipe Meteora iz Đakova. Belišćani su počeli odlično utakmicu i u prvoj četvrtini otvorili sa 0:20. Bez grča u igri su nastavili i dalje tijekom utakmice. Pobjeda Belišćana ni u jednom trenutku nije bila upitna, tako da su priliku za ozbiljnije minute u igri dobili igrači koji inače igraju nešto manje ninuta, i mora se reći da su odličnom igrom opravdali svoje minute, i u zadnjoj četvrtini napravili i najveću rezultatsku razliku (6:22).
Odigrana je još jedna utakmica u ekipnom duhu, sa malo pogrešaka i u obrani i napadu, koja je na kraju okrunjena odličnim rezultatom 44:72 za KK Belišće.
Meteor Đakovo – Belišće  44:72 (11:24, 12:26, 15:13, 6:22)
Čestitke svim igračima na prikazanoj igri i zalaganju.