Mlađe kategorije: Četiri utakmice-četiri pobjede!

Tri selekcije mlađih kategorija nastupile su za vikend i ostvarile maksimalan učinak.

U11 ekipa osvojila drugi prvenstveni turnir

U11 ekipa, igrači rođeni 2013. i mlađi, pod vodstvom Vlade Čamagajevca, osvojila i je i drugi turnir u nizu te tako u svom godištu predvodi tablicu sa maksimalne četiri pobjede. Nakon osvojenog turnira u Slavonskom Brodu, ovaj turnir bio je u organizaciji našeg kluba, a osim naše ekipe u gostima su nam bili dečki iz Vinkovaca te Vrijednosnice Osijek.

Naša je ekipa ostvarila dvije sigurne pobjede. Prvu protiv Vinkovaca 49:20, a zatim i protiv Vrijednosnica 48:26 i tako je i dalje bez poraza u dosadašnjem dijelu sezone.

Belišće-Vinkovci 49:20

Belišće-Vrijednosnice Osijek 48:26

U13 dječaci bolji od Županje u zaostaloj utakmici

Dječaci Gorana Vidakovića su ispred sebe imali susret protiv Županje, što je bila zaostala utakmica iz prošlog kola. Početak utakmice i nije bio najbolji za našu momčad, koja se nije najbolje snašla na postavljenu igru gostiju, no u drugoj četvrtini stvari su sjele na svoje mjesto, što se odmah i osjetilo na rezultatu pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 43:26.

U drugom poluvremenu, naši su dječaci agresivnom obranom dozvolili gostima samo 7 poena za cijelo poluvrijeme i tako upisali na kraju uvjerljivu pobjedu 82:33.

U slijedećem kolu, ove subote, pred njima je derbi utakmica protiv ekipe Broda, u gostima. Biti će ovo susret dvije do sada neporažene momčadi, ujedno i posljednje kolo u jesenskom dijelu sezone.

Belišće-Županja 82:33

Kadetima dva boda iz Vukovara

Boris Šimić je sa svojim kadetima u nedjelju igrao u Vukovaru, kod domaćina Borova i uzeo dva važna boda, odnosno prvu pobjedu u ovoj sezoni. Odličnim prvim poluvremenom, naši su si dečki trasirali put do pobjede, iako se domaćin u završnici primaknuo rezultatski, ali do preokreta nije ipak došlo.

Borovo Vukovar-Belišće 60:62