Mlađe kategorije: Težak poraz kadeta u Osijeku, U13 ekipa slavila u Vinkovcima

Dvije mlađe kategorije imale su svoje nastupe proteklog vikenda.

U subotu su osim seniora, koji su poraženi kod kuće od Đakova, na terenu bile i dvije mlađe selekcije, kadeti i početnici, U13 ekipa.

U13 ekipa gostovala je u Vinkovcima, u svojevrsnom derbiju, s obzirom da su obje ekipe do ovog susreta bile bez poraza. Bila je to neizvjesna utakmica sve do posljednje četvrtine, kada su momci Goran Vidakovića podigli agresiju u obrani, presingom i sa nekoliko skokova u napadu sami sebi priuštili nekoliko lakih poena te sa nekoliko trica riješili pitanje pobjednika. Dobili su posljednju četvrtinu 25:12 i trasirali si put do pobjede.

Vinkovci-Belišće 51:62

Kadeti, Borisa Šimića, gostovali su kod Vrijednosnica i blago rečeno, nisu se najbolje proveli. Već sami početak utakmice, odnosno prva četvrtina, je nagovijestio da će ovo biti loš dan. 18:1 nakon prve četvrtine, 28:6 u drugoj i sve je upućivalo na katastrofu. Potpuno nemoćni na obje strane terena, kadeti su na kraju upisali uvjerljiv poraz od čak 62 razlike…

Vrijednosnice Osijek-Belišće 92:30