Neočekivani poraz doživjeli su naši seniori na domaćem parketu.

DRUGA LIGA ISTOK, 20.KOLO:

Belišće-Brod 79:80 (25:20, 26:21, 8:23, 20:16)

(Greganović 32, Vincetić 14 / Pavić 26, Balen 22)

Iako su igrali bez tri igrača, Kristijana Pregleja, Domagoja Cerjaka i Zvonimira Blaževića, naši su seniori utakmicu protiv juniora Broda morali riješiti u svoju korist. No, to se nije dogodilo. Otvorili su susret vodstvom 23:8, imali i +10 na poluvremenu, ali u nastavku utakmice odigrali su dvadeset minuta ispod svakog nivoa o prosuli bodove već po peti puta ove sezone.

Gosti su treću četvrtinu dobili čak 23:8 i uveli utakmicu u neizvjesnost. Puno grešaka, promašenih šuteva i dekoncentracije prikazali su naši igrači u završnici utakmice, pogotovo u obrambenom dijelu, gdje su gosti gotovo sve što su poželjeli i odradili i na kraju zasluženo preokretom došli do pobjede.

Dominik Greganović je ubacio 32 poena za našu momčad, ali nedovoljno za pobjedu, dok je Ivo Vincetić dodao 14.

Sijedeću utakmicu za vikend naši momci igraju u Osijeku, kod ekipe KA Osijek.

Dominik Greganović 32, Ivo Vincetić 14, Nikola Mikulić 12, Marko Soldo 11, Mihael Mamić 8, David Đolić 2, Mateo Papić, Luka Kovačević, Juraj Vrbanić, Edi Ignjatić, Domagoj Cerjak, Kristijan Preglej.