Novi poraz duge ekipe

U trećem kolu B1 lige naša druga ekipa uknjižila je još jedan poraz protiv vrlo dobre ekipe iz Borova. Prvo poluvrijeme naši mladići su odigrali dobro, borbeno i odgovorno, što je rezultiralo zaostatkom od samo 2 poena na poluvremenu (35:37). U drugom poluvremenu iskusna ekipa KK Borova bila je prinuđena zaigrati zonsku obranu, na koju se naši igrači nisu dobro snašli, te uz puno grešaka, indivudualnih akcija i izgubljenih lopti na kraju izgubili, nerealno, velikom razlikom. Treba napomenuti kako su Belišćani nastupili oslabljeni za neigranje Josipa Lipovca kojeg je pokušao zamijeniti, ne dovoljno pripremljen, Matija Ljutak. Najbolji strijelac kod domaćih je bio Tin Ikić sa 12 poena, a njemu uz bok su bili Toni Gradinjan i Matija Ljutak sa po 8 poena. Kod gostiju su se istakli oni najiskusniji, Bekavac i Mijatović sa po 19 poena, te Pejić sa 13.

KK Belišće II – KK Borovo 53:81 (15:21, 20:15, 7:16, 11:29)

KK Belišće II: Soldo A. 2, Gradinjan N. 2, Tomić 8, Ivić, Aničić, Ungar, Ikić 12 ,Gradinjan T. 8, Petersdorfer 5, Oršulić F., Vezmarović 6, Ljutak 8.
KK Borovo: Đerić, Veselčić 6 ,Drobić, Rajšić 2, Stojšić, Mitić, Bekavac 19, Radijčić 11, Bekić, Mijatović 19, Vidić 10, Pejić 13.