Pobjedom u Vukovaru seniori nastavili sa pobjedama

Jedanaestu pobjedu u sezoni upisali su seniori na gostovanju u Vukovaru.

DRUGA LIGA ISTOK, 19.KOLO:

Borovo-Belišće 60:67 (18:11, 10:26, 13:15, 19:15)

Uz dosta problema, seniori su protiv Borova došli do nove pobjede. Početak utakmice to nije sugerirao, s obzirom da je naša ekipa izgledala prilično blijedo i neizainteresirano pa je domaćin dobio prvu četvrtinu 18:11. Ipak, u drugoj su naši momci malo “došli do zraka”, počeli igrati košarku kakvu znaju, što se vidjelo i na rezultatu tih deset minuta (10:26).

Nastavak utakmice donio je dosta muke i problema na obje strane terena, iako je vodstvo gotovo cijelo vrijeme bilo na našoj strani, ali nikako nije bilo koncentracije i ideje da se pitanje pobjednika riješi što prije.

Na kraju, pobjeda 60:67 je pripala našoj ekipi u jednoj utakmici za zaborav, no ono najbitnije, dva boda su se upisala.

Slijedeći izazov naši momci imaju u domaćoj utakmici protiv ekipe Broda, za vikend, u subotu.