Poraz u Borovu bez tri igrača iz petorke

Juraj Boras, Luka Šarić i Marko Soldo zbog ozljeda i poslovnih obaveza nisu mogli igrati ovu utakmicu, što je našu momčad odvelo do poraza u Borovu. Još se jednom taj teren pokazao kao nezgodan za našu ekipu…

DRUGA LIGA ISTOK, 15.KOLO:

BOROVO-BELIŠĆE 71:69 (19:25, 13:16, 27:12, 12:16)

(Lazić 21, Đuričić 16 / Cerjak 18, Đolić 17)

Belišćani su u goste Borovu doputovali bez trojice igrača koji su otputovali na srednjoškolsko natjecanje u Zadar, ali samo na klupi sa ozlijeđenim Jurajem Borasom. I unatoč tome, imali su na poluvremenu vodstvo od 9 razlike i kontrolu utakmice, no onda je domaća ekipa napravila show u trećoj četvrtini, dobila ju 27:12 i prešla u vodstvo, koje je sačuvala do kraja utakmice i tako Belišću nanijela treći poraz, koji bi ih mogao koštati naslova.

BOROVO: Vuk Lazić 21, Jovan Đuričić 16, Aleksandar Kapović 9, Ivan Papeša 8, Mateo Pravdić 8, Nemanja Tomić 7, Sergej Karas 2, Momčilo Dugić, Robert Ragač, David Rajaković, Mihajlo Ostojić

BELIŠĆE: Domagoj Cerjak 18, David Đolić 17, Kristijan Preglej 16, Mislav Nađ 9, Ante Soldo 5, Zvonimir Blažević 4, Jurica Kaptalan, Andrija Premec, Juraj Boras, Luka Inić