PREDKADETI: Dobro otvaranje pa pad u nastavku protiv Đakova

Predkadeti su odigrali utakmicu 9.kola unaprijed, protiv ekipe Đakova.

Predkadeti, trenera Borisa Šimića, odigrali su utakmicu 9.kola protiv Đakova te upisali poraz 59:76 (20:13, 12:27, 12:15, 15:21).

Naši su momci dobro otvorili utakmicu, imali +7 nakon prve četvrtine (20:13), no do kraja poluvremena su malo popustili sa koncentracijom te igrom u obrani, čemu i svjedoči 27 primljenih poena za deset minuta.

Od tog šoka se nisu uspjeli oporaviti u drugom poluvremenu, iako je obrana bila nešto bolja, no gosti su na kraju upisali pobjedu.

Nakon službenog dijela utakmice, dva su se trenera dogovorila pa je odigrano još 60-ak minuta prijateljskog karaktera, sa igračima koji nešto manje igraju ili su tek započeli svoj košarkaški put.

Za našu su ekipu igrali: F.Magušić 7, Papić 9, Ignjatić 8, Falamić 14, Šovagović, Ilić 6, Bešlić 14, L.Magušić, Barišić, Setnik.

Naši momci i dalje čekaju na prvu pobjedu u sezoni…