Prva pobjeda U13 ekipe u Ligi za prvaka, bili su bolji od Borova

Dječaci su odigrali 3.kolo Lige za prvaka, u kojem su upisali prvu pobjedu.

Nakon što su prva dva kola odradili gostovanja kod prva dva favorita za čelne pozicije, Vrijednosnica i Đakova, naši su dječaci, U13 ekipa, ostvarili prvu pobjedu.

U subotu su ugostili ekipu Borova, koja je kao i naša ekipa, prvi dio sezone završila na 3.mjestu svoje grupe. Početak utakmice prošao je u svojevrsnom ispitivanju snaga, a onda su naši momci u drugoj četvrtini zaigrali puno bolje te do poluvremena stvorili dvoznamenkastu prednost. Uvjerljivo najbolje izdanje naši su dečki pokazali u trećoj četvrtini, koju su dobili 23:4 i tako si trasirali put kao uvjerljivoj pobjedi.

U posljednjoj četvrtini svi su naši igrači dobili priliku, a konačan rezultat bio je 74:39 u našu korist.

Slijedeće kolo ekipa Gorana Vidakovića opet je domaćin, u subotu, kada od 16:30 započinje utakmica protiv Vrijednosnica Osijek.