Seniori “na mišiće” kroz Garčin do prve pobjede, slijedi derbi protiv Đakova

Seniori su ostvarili prvu pobjedu u sezoni, na gostovanju u Garčinu.

DRUGA LIGA ISTOK, 2.KOLO:

Gardun – Belišće 60:90

(Carević 17, Sivrić 12 / Mikulić 21, Soldo 20, Greganović 20)

Sa okruglih 30 razlike slavili su naši seniori u Garčinu, protiv domaćina koji se ovo ljeto pridružio drugoligaškom društvu te nije uspio biti značajniji protivnik našoj ekipi.

Ponovno sa jednom suženijom rotacijom, bez Kristijana Pregleja i Domagoja Cerjaka, te sa ozlijeđenim Ivom Vincetićem, naši momci su odradili ovu utakmicu “na mišiće” i domogli se prve pobjede. Trebala je jedna ovakva utakmica našoj ekipi da malo povrati samopouzdanje nakon poraza od Županje na otvaranju prvenstva.

Sve četvrtine dobila je naša ekipa, koja je pitanje pobjednika riješila u trećoj četvrtini te je do kraja utakmice samo dizala koš razliku, do konačnih +30.

Najučinkovitiji u našim redovima bio je Nikola Mikulić sa 21 poenom, 20 su dodali Marko Soldo i Dominik Greganović.

Novi pravi ispit za ovu ekipu i novi derbi je na rasporedu već ove subote, kada u Belišće dolazi ekipa Đakova, utakmica je na rasporedu od 19:00.

Gardun: F. Carević 17, F. Sivrić 12, J. Špehar 11, E. Pavlović 9, L. Čerenko 5, L. Čečavac 4, M. Dasović 2, M. Krajnović, L.Mrvelj, M. Potoč

Belišće: N. Mikulić 21, M. Soldo 20, D. Greganović 20, E. Weber 15, D. Đolić 6, Z. Blažević 6, M. Mamić 2, D. Cerjak, I.Vincetić , E. Ignjatić.