Seniori pobjedom u Požegi zaključili sezonu osvojenim 3.mjestom

Pobjedom u Požegi, naši su seniori završili sezonu.

DRUGA LIGA ISTOK, 18.KOLO:

Požega – Belišće 78:88 (16:15, 27:25, 27:25, 8:23)

(Hofman 35, Bušić 21 / Preglej 19, Đolić 17)

Posljednje kolo u ovoj sezoni seniori su odradili u Požegi. Za potvrdu osvajanja 3.mjesta trebala im je pobjeda u Požegi, ali i poraz Županje u Đakovu, a na kraju se sve upravo tako i realiziralo.

Dugo su se naši momci mučili u Požegi da pronađu ravnotežu, gubili većim dijelom utakmice, a onda u ključnim trenucima, posljednjoj četvrtini, odigrali puno čvršću obranu, dozvolili domaćinu samo 8 poena i otvorili si put ka pobjedi.

Upravo tih zadnjih deset minuta naša je ekipa dobila 23:8 i tako došla do pobjede, jubilarne desete u sezoni i zaključila ovu godinu na 3.mjestu, sa 26 osvojenih bodova.

BELIŠĆE: Kristijan Preglej 19, David Đolić 17, Erik Weber 15, Ivo Vincetić 13, Luka Šarić 11, Nikola Mikulić 8, Mihael Mamić 5, Bruno Funtak, Domagoj Cerjak.