Seniori u Osijeku na +51, već sutra zaostala utakmica protiv Županje

Seniori su pobjednički krenuli u novu godinu.

DRUGA LIGA ISTOK, 10.KOLO:

KA OSIJEK-BELIŠĆE 57:108 (12:25, 20:20, 12:30, 13:33)

(Papeša 12, Popović 12 / Blažević 25, Cerjak 21)

Naši su seniori drugi dio sezone otvorili uvjerljivom pobjedom u Osijeku, protiv Košarkaške Akademije Osijek. Domaćin je bio u prilično suženoj rotaciji i kao takav nije mogao značajnije parirati našoj momčadi, koja je također imala nekoliko izostanaka (Preglej, Đolić).

Naši su momci imali nakon prve četvrtine +13, na poluvremenu istu razliku, a onda su u drugom poluvremenu vrlo brzo otklonili pitanje pobjednika, ubacili čak 63 poena u dvadeset minuta i došli do pobjede.

U vrlo dobrom izdanju predstavio se naš novi igrač, Dominik Greganović, koji je stigao u ovom prijelaznom roku iz druge momčadi Vrijednosnica Osijek, ubacivši 19 poena.

Osim njega, prvo ime susreta bio je Zvonimir Blažević sa 25 poena, dok je Domagoj Cerjak ubacio 21.

Našu momčad već sutra čeka zaostala utakmica iz 3.kola, u kojoj od 19:45 u našoj dvorani dočekujemo ekipu Županje.

KA OSIJEK: Ivan Papeša 12, Pavo Popović 12, Mate Pušić 12, Blaž Vojedilov 10, Tin Krišto 4, Matej Krišto 4, Borna Pavošević 3, Luka Mikolaš, Šimun Babić, Matej Vila

BELIŠĆE: Zvonimir Blažević 25, Domagoj Cerjak 21, Dominik Greganović 19, Juraj Boras 13, Erik Weber 11, Luka Šarić 9, Moreno Šmit 4, Luka Šimić 4, Nikola Mikulić 2.