TABLICA 2.-A LIGA ISTOK

[table tablesorter=0]
mj[attr class=”zaglavlje”],ime[attr class=”zaglavlje”],skor[attr class=”zaglavlje”],bod[attr class=”zaglavlje”]
1 ,KK Osječki sokol ,12: 1, 25
2 ,KK Vinkovci, 10 :3 ,23
3 [attr class=”belisce”] ,KK Belišće[attr class=”belisce”],8:5[attr class=”belisce”],21[attr class=”belisce”]
4 ,KK Mladost ,10 :1 ,21
5 ,KK Županja ,8: 5 ,21
6 ,KK Virovitica,6:7 ,19
7 ,KK Meteor ,6 :7 ,19
8 ,HKK Vukovar, 6: 7 ,19
9 ,KK Vrijednosnice , 4: 9 ,17
10 ,KK Olimp Inspekt, 3 :10 ,16
11, KK Klasije ,2 :10 ,14
12 ,KK Valpovo ,1 :11 ,13
[/table]

 REZULTATI

[wptabs style=”wpui-red” effect=”fade” mode=”horizontal”]

[wptabtitle] 1 . kolo[/wptabtitle]

10.09. STK DR. ČASL Zagreb STK LIBERTAS MARINC.    4:0
17.09. STK TRANSAGRAM Zagreb GSTK Zagreb    0:4
17.09. STK OLIMPIJA Osijek STK DONAT Zadar    1:4
17.09. STK VODOVOD Osijek STŠK DUGO SELO    4:0
17.09. STK PULA STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:1

[wptabtitle] 2 . kolo[/wptabtitle]

19.09. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK DR. ČASL Zagreb    1:4
08.10. GSTK Zagreb STK LIBERTAS MARINC.    4:2
08.10. STŠK DUGO SELO STK PULA    0:4
08.10. STK DONAT Zadar STK VODOVOD Osijek    4:2
08.10. STK TRANSAGRAM Zagreb STK OLIMPIJA Osijek    2:4

[wptabtitle] 3 . kolo[/wptabtitle]

22.lis STK OLIMPIJA  Osijek GSTK Zagreb    1:4
22.lis STK VODOVOD Osijek STK TRANSAGRAM Zagreb    4:2
22.lis STK PULA STK DONAT Zadar    1:4
22.lis STK DR. ČASL Zagreb STŠK DUGO SELO    4:0
22.lis STK LIBERTAS MARINC. STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:1

[wptabtitle] 4 . kolo[/wptabtitle]

29.10. GSTK Zagreb STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:0
29.10. STŠK DUGO SELO STK LIBERTAS MARINC.    0:4
02.11. STK DR. ČASL Zagreb STK DONAT Zadar    4:0
29.10. STK OLIMPIJA  Osijek STK VODOVOD Osijek    4:2
02.11. STK TRANSAGRAM Zagreb STK PULA    2:4

[wptabtitle] 5 . kolo[/wptabtitle]

5.stu GSTK Zagreb GSTK VODOVOD Osijek    4:2
5.stu STK PULA STK OLIMPIJA  Osijek    1:4
5.stu STK DR. ČASL Zagreb STK TRANSAGRAM Zagreb    4:0
5.stu STK LIBERTAS MARINC. STK DONAT Zadar    4:0
5.stu STK IGEA ŽELJEZNIČAR STŠK DUGO SELO    4:0

[wptabtitle] 6 . kolo[/wptabtitle]

12.11. GSTK Zagreb STŠK DUGO SELO    4:0
12.11. STK DONAT Zadar STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:2
12.11. STK TRANSAGRAM Zagreb STK LIBERTAS MARINC.    1:4
12.11. STK OLIMPIJA  Osijek STK DR. ČASL Zagreb    0:4
12.11. STK VODOVOD Osijek STK PULA    0:4

[wptabtitle] 7 . kolo[/wptabtitle]

26.11. STK PULA GSTK Zagreb    1:4
05.11. STK DR. ČASL Zagreb STK VODOVOD Osijek    4:0
26.11. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK OLIMPIJA Osijek    4:0
26.11. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK TRANSAGRAM Zagreb    0:4
26.11. STŠK DUGO SELO STK DONAT Zadar    0:4

[wptabtitle] 8 . kolo[/wptabtitle]

08.12. GSTK Zagreb STK DONAT Zadar    4:1
08.12. STK TRANSAGRAM Zagreb STŠK DUGO SELO    4:0
03.12. STK OLIMPIJA Osijek STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:0
03.12. STK VODOVOD Osijek STK LIBERTAS MARINC.    0:4
03.12. STK PULA STK DR. ČASL Zagreb    0:4

[wptabtitle] 9 . kolo[/wptabtitle]

09.12. STK DR. ČASL Zagreb GSTK Zagreb    4:0
10.12. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK PULA    4:0
10.12. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK VODOVOD Osijek    3:4
10.12. STŠK DUGO SELO STK OLIMPIJA  Osijek    0:4
13.12. STK TRANSAGRAM Zagreb STK DONAT Zadar    4:3

[wptabtitle] 10.kolo[/wptabtitle]

13.01. GSTK Zagreb STK TRANSAGRAM Zagreb    4:2
21.01. STŠK DUGO SELO STK VODOVOD Osijek    0:4
02.02. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK DR. ČASL Zagreb    0:4
21.01. STK DONAT Zadar STK OLIMPIJA  Osijek    4:2
25.01. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK PULA    2:4

[wptabtitle] 11.kolo[/wptabtitle]

04.02. STK DR. ČASL Zagreb STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:1
04.02. STK LIBERTAS MARINC. Dubrovnik GSTK Zagreb    1:4
04.02. STK PULA STŠK DUGO SELO    4:0
04.02. STK VODOVOD Osijek STK DONAT Zadar    0:4
04.02. STK OLIMPIJA  Osijek STK TRANSAGRAM Zagreb    4:1

[wptabtitle] 12.kolo[/wptabtitle]

11.02. GSTK Zagreb STK OLIMPIJAOsijek    4:1
11.02. STK TRANSAGRAM Zagreb STK VODOVOD Osijek    3:4
11.02. STK DONAT Zadar STK PULA    4:1
11.02. STŠK DUGO SELO STK DR. ČASL Zagreb    1:4
11.02. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK LIBERTAS MARINC.    0:4

[wptabtitle] 13.kolo[/wptabtitle]

25.02. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin GSTK Zagreb    1:4
25.02. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STŠK DUGO SELO    4:0
25.02. STK DONAT Zadar STK DR. ČASL Zagreb    0:4
25.02. STK VODOVOD Osijek STK OLIMPIJA  Osijek    4:3
25.02. STK PULA STK TRANSAGRAM Zagreb    4:0

[wptabtitle] 14.kolo[/wptabtitle]

10.03. STK VODOVOD Osijek GSTK Zagreb     1:4
10.03. STK OLIMPIJA  Osijek STK PULA     4:0
10.03. STK TRANSAGRAM Zagreb STK DR. ČASL Zagreb     0:4
10.03. STK DONAT Zadar STK LIBERTAS MARINC.     4:3
10.03. STŠK DUGO SELO STK IGEA ŽELJEZNIČAR     3:4

[wptabtitle] 15.kolo[/wptabtitle]

17.03. STŠK DUGO SELO GSTK Zagreb      0:4
17.03. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK DONAT Zadar      0:4
17.03. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK TRANSAGRAM Zagreb      4:1
17.03. STK DR. ČASL Zagreb STK OLIMPIJA  Osijek      4:2
17.03. STK PULA STK VODOVOD Osijek      4:0

[wptabtitle] 16.kolo[/wptabtitle]

24.03. GSTK Zagreb STK PULA      4:1
24.03. STK VODOVOD Osijek STK DR. ČASL Zagreb      0:4
24.03. STK OLIMPIJA Osijek STK LIBERTAS MARINC.      0:4
24.03. STK TRANSAGRAM Zagreb STK IGEA ŽELJEZNIČAR      4:1
24.03. STK DONAT Zadar STŠK DUGO SELO      4:0

[wptabtitle] 17.kolo[/wptabtitle]

04.04. STK DONAT Zadar GSTK Zagreb    2:4
04.04. STŠK DUGO SELO STK TRANSAGRAM Zagreb    0:4
04.04. STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin STK OLIMPIJA  Osijek    3:4
04.04. STK LIBERTAS MARINC.  Dubrovnik STK VODOVOD Osijek    4:1
04.04. STK DR. ČASL Zagreb STK PULA    4:0

[wptabtitle] 18.kolo[/wptabtitle]

07.04. GSTK Zagreb STK DR. ČASL Zagreb    1:4
07.04. STK PULA STK LIBERTAS MARINC.    0:4
07.04. STK VODOVOD Osijek STK IGEA ŽELJEZNIČAR    4:2
07.04. STK OLIMPIJA Osijek STŠK DUGO SELO    4:1
07.04. STK DONAT Zadar STK TRANSAGRAM Zagreb    4:1

[/wptabs]