Sigurno protiv Vinkovaca

Seniori su u drugom kolu drugog dijela prvenstva u svojoj dvorani slavili protiv ekipe Vinkovaca i tako nastavili niz nepobjedivosti.

Vidjelo se od početka da je naša ekipa kvalitetnija i bolja, no to je trebalo pokazati kroz čitavih četrdeset minuta. Iako su igrali bez kapetana Kristijana Pregleja, nisu imali većih problema. Na poluvremenu je naša ekipa imala +12, koje je odličnom trećom četvrtinom (33:19), još samo i povećala i utakmicu lišila neizvjesnosti. Trener Čamagajevac u zadnjoj je četvrtini dao priliku i onim najmlađima, a rezultat nije previše zbog toga trpio.

Našu ekipu je predvodio David Đolić s 21 poenom, Luka Šarić je dodao 18, a Marko Soldo 17, dok su kod Vinkovaca prva dva strijelca bili Stjepan Pezer s 19 i Nikola Augustinović s 18 poena.

Slijedeće kolo naša ekipa ide na gostovanje u Borovo i biti će to prvi pravi ispit u drugom dijelu koji joj slijedii.