TJESAN PORAZ DRUGE EKIPE

B1: VALPOVO-MLADOST 65:73

U petom kolu B1 lige istok Valpovčani su po prvi puta bili u ulozi domaćina, u utakmici protiv gostujuće Mladosti iz Čačinaca.

Dobro otvaranje utakmice u prvoj četvrtini donosi i plus 1 na kraju prvog perioda. Igra koš za koš se nastavlja i u drugoj četvrtini uz priličan broj promašenih zicera ali i otvorenih šuteva igrača KK Valpova.

Na odmor se odlazi s malom prednošću gostiju 29:34, prema igri i realan rezultat.

Treća četvrtina nastavlja biti rezultatski zanimljiva i Valpovo uspijeva ubrzanom igrom smanjiti prednost za dva poena, 46:49.

Početkom zadnje četvrtine gosti se uspijevaju rezultatski lagano odvojiti i unatoč pokušaju agresivnijom igrom, zadržati vodstvo do kraja i završiti utakmicu rezultatom 65:73.

Valpovo: F.Maravić, Funtak 10, Rosić, Branković 9, N.Maravić 4, Perković 16, Jurkić 4, Kaptalan, Vicić 4, Petersdorfer 6, Kolesarić, Inić 12

Vidljiv napredak u igri valpovčana ipak nije bio dovoljan da nadigraju prvoplasiranu momčad B1 lige.