Treća pobjeda za redom

U 3.kolu naši su košarkaši ugostili ekipu Borova i bili bolji u jednoj prosječnoj utakmici.

Druga liga Istok, 3.kolo:

Belišće-Borovo 79:67 (24:26,18:14,18:16,19:11)

Iako su gosti bolje otvorili utakmicu i dobili prvu četvrtinu, naši su se igrači u drugoj četvrtini malo posložili i proigrali te poluvrijeme zaključili rezultatom 42:40. U drugom dijelu nije bilo previše poena, a obje su ekipe prikazale podosta oscilacija u igri, od odličnog do očajnog. Sve to rezultiralo je i sa određenom dozom dekoncentracije na obje strane, što su suci sankcionirali sa nekoliko nesportskih, tehničkih i čak isključujućih grešaka, u jednoj relativno mirnoj utakmici, na opće čuđenje prisutnih aktera. Ipak, na kraju utakmice naša je ekipa bila koncentriranija i prisebnija te došla do pobjede, treće u isto toliko kola.

Našu ekipu opet je predvodio David Đolić s 22 poena, Marko Mikulić dodao je 18, a Marko Soldo 13.

Kod Borova najviše poena je postigao Aleksandar Kapović 15, Mario Rajšić je dodao 15.

BELIŠĆE: David Đolić 22, Marko Mikulić 18, Marko Soldo 13, Ante Soldo 11, Luka Šarić 10, Zvonimir Blažević 5, Kristijan Preglej, Jurica Kaptalan, Alen Branković, Andrija Premec, Luka Inić, Domagoj Cerjak

BOROVO: Aleksandar Kapović 16, Mario Rajšić 15, Mihael Bekavac 12, Arijan Jovanović 8, Dražen Pejić 6, Dino Ragač 5, Dušan Knežević 3, Jovan Đuričić 2, Robert Ragač, Momčilo Dugić.