U11 selekcija prvak Slavonije i Baranje u Mini košarci!

Danas (19.3.) je u Tenji održano regionalno prvenstvo Slavonije i Baranje u Mini košarci, za dječake 2012. i 2013.godišta, na kojem je sudjelovala naša ekipa.

11 momčadi bile su podijeljene u tri skupine, a naši su dečki dominantno osvojili prvo mjesto u skupini sa slijedećim rezultatima:

1.kolo: Belišće-KA Krolo 56:15 ✅

2.kolo: Belišće-Borovo 46:11 ✅

3.kolo: Požega-Belišće 12:42 ✅

Nakon toga uslijedila je polufinalna utakmica protiv KA Čepin, u kojoj smo slavili ponovno sa uvjerljivih 39:12

POLUFINALE: Belišće-KA Čepin 39:12 ✅

U finalu nas je čekala momčad Vrijednosnica iz Osijeka, a naši su dečki još jednom pokazali odličnu igru, dominaciju na obje strane terena i slavili sa uvjerljivih 46:13 i tako postali prvaci regije! 👏💪

FINALE: Belišće-Vrijednosnice Osijek 46:13 ✅

Ovim rezultatom dečki su ostvarili plasman na Državno prvenstvo u svom godištu, čija lokacija nije još poznata.

Ekipa je nastupila u slijedećem sastavu: Matej Kuna (kapetan), Luka Vukobratović, Ivano Varžić, Jona Vidaković, Ivano Zbanatski, Dorijan Brkić, Mihovil Pavin, Mislav Anočić, Bartolomej Pintarić, Fran Zrno, Matej Poštić.

Ekipu su vodili treneri Vlado Čamagajevac i Goran Vidaković.