Uvjerljiv poraz od Omiša

Naši košarkaši uvjerljivo poraženi od domaćina Omiša, jednog od glavnih favorita za plasman u Prvu ligu. Domaća momčad nije nam ostavila niti gram šansi za pobjedu.

Kvalifikacije za Prvu ligu:

Omiš-Čagalj Tours-Belišće  102:73(26:12,29:18,17:30,30:13)

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji domaće momčadi, koja je postigla puno lakih poena, dok se kod naše ekipe osjetio umor, jer je ovo bila treća utakmica u isto toliko dana. Na poluvremenu je domaća momčad imala čak 25 poena razlike. Ulaskom u drugo poluvrijeme, naša se ekipa malo razbudila, iskoristila dobivene prilike domaće momčadi i odličnom igrom dobila tu četvrtinu čak 30:17 i smanjila na samo 12 poena zaostatka. Tada je igrom domaće momčadi počeo dirigirati najbolji igrač Mimica i stvari su se polako vraćale na mjesto za njih, imali su 15 razlike na semaforu, što su i sačuvali do kraja utakmice i na kraju uvjerljivo slavili za svoju drugu pobjedu.

BELIŠĆE: Cerjak 8, A.Soldo 14, Blažević 24, Mikulić 9, Šarić 12, Preglej, M.Soldo, Maravić, Branković 2, Inić 4

Naša momčad sutra je slobodna, a u nedjelju u 17 sati igraju posljednju utakmicu protiv Sesveta.